Menu
Sepet

Sıkça Sorulan Sorular

İade ve değişim koşullarımızı öğrenmek için İade ve Değişim Politikamız sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Bu politika çerçevesinde kolay ve hızlı bir iade süreci sunmaktayız.

Hesab Oluştur sayfamızdan ilgili form alanlarını doldurarak websitemize kayıt olabilir ve hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

Hesabım bölümündeki "Siparişlerim" sekmesinden siparişinizin durumunu ve takibini yapabilirsiniz.

Müşteri gizliliğini ciddiye alıyoruz. Tüm kişisel bilgileriniz, güvenli bir şekilde saklanmakta ve üçüncü şahıslarla paylaşılmamaktadır. Daha fazla bilgi için Gizlilik Politikamızı

Ödemeleriniz, güvenli SSL şifreleme teknolojisiyle korunmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde saklanmaz. Doğrudan ödeme altyapı sağlayıcı tarafından ödemleriniz gerçekleştirilir.

Bizimle iletişime geçmek için İletişim sayfasındaki formu doldurabilir veya iletişim numaramızdan arayabilirsiniz.

İade yapmak istediğiniz ürünler için "Hesabım" bölümündeki "Siparişlerim" sekmesini kullanarak iade etmek istediğiniz siparişin içerinde "ürün iade" butonu ile kolayca işlem başlatabilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünü tüm parçaları ile birlikte eksiksiz olarak Elektromall Bilişim Ticaret ve Sanayi Ltd. Şti. adına MNG Kargo veya Aras Kargo ile ücretsiz birşekilde gönderebilirsiniz. Kurumsal alışverişler için iade faturası kesilmesi zorunludur.

Ürünlerin iade onayı gerçekleştikten sonra ödeme yapılan tutar 3 gün içerisinde ödeme yapılan alışveriş kartınıza iadesi gerçekleştirilir.

Ürünlerimizin özellikleri, her ürün sayfasında detaylı olarak listelenmiştir. Detaylı açıklamalar, teknik özellikler ve kullanım talimatları bulunmaktadır. Ürünler hakkında detaylı bilgi almak için ürün sayfasında yer alan Daha Fazla Bilgi formu ile bilgi talebinde bulunabilirsiniz. Talepleriniz en geç 48 saat içerisinde cevaplanmaktadır.

Aradığınız ürün stoklarımızda olabilir veya tedarik aşamasında olabilir. İletişim sayfamızdaki iletişim formu veya telefon numaramız aracılığı ile ürün taleplerinizi iletebilirsiniz.

İş Ortağım sayfamızda ürün tedariği veya toptan alım yapma sürecimiz ile ilgili bilgiler ve başvuru formu yer almaktadır.